E35RG83224LW2M250-C
Product Categories
Shenzhen Xinhuo Future Technology Co., Ltd.
Contact Now
E35RG83224LW2M250-C
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : -
Display Type : TFT - Color
Product Status : Active
Package : Box
Viewing Area : 70.08mm W x 52.56mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 3.5" (88.90mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Capacitive
Mfr : Focus LCDs
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : 24-Bit (RGB)
Dot Pixels : 320 x 240
Controller Type : HX8238
Description : 3.5" TFT RGB CAPACITIVE
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 24-Bit (RGB) 3.5" (88.90mm) 320 x 240